O nás

O nás

Značka ALCUPRA® začala být prezentována společností PHAR SERVICE, a.s. v roce 2014. Jedná se o společnost, jež byla založena v roce 1991 v České Republice a má za sebou více než dvacetiletou historii.

 

Již od samého počátku bylo cílem společnosti PHAR SERVICE vybudovat společnost, zajištující kompletní dodavatelsko-inženýrské služby, včetně služeb servisních. Tyto služby byly orientovány především na farmacii, zdravotnictví, potravinářství a chemii. V průběhu doby se z firmy stala společnost, která je dnes jedním z předních dodavatelů technologických částí staveb, pro farmaceutický průmysl. Společnost své aktivity postupně rozšířila i do dalších oblastní průmyslu.

 

Základním stavebním prvkem firmy jsou zkušení inženýři, projektanti, stavaři a technici, zabývající se investiční výstavbou výše uvedených specializovaných oborů.

 

 

VÝROBKY A KONSTRUKCE Z NEREZOVÉ OCELI

Zakázková výroba z nerezové oceli byla již od počátku založení společnosti PHAR SERVICE její nedílnou součástí. Nejprve se jednalo o stroje a atypická zařízení pro farmaceutický průmysl a zdravotnictví. V současné době jsme však rozšířili naši nabídku o zakázkovou výrobu nerezových prvků, které jsou určeny především pro venkovní a vnitřní vybavení budov.